T: System reklamy Test
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ExtraPortfel
#1
Witajcie!
Słyszał ktoś kiedyś o ExtraPortfel? To chyba stosunkowo „młoda” chwilówka. Jakie macie doświadczeniami z nimi w roli głównej? Znalazłem ich na http://www.chwilowki-pozyczki.eu.
"Żyje w dostatku jak robak w słoninie"
Odpowiedz
#2
ExtraPortfel i Lendon to jedna i ta sama firma, tylko pod różnymi nazwami, nieznacznie różnią się także oprocentowania. Jeżeli zatem wziąłeś kiedyś darmową pożyczkę w którejś z nich, to w tej drugiej nie obejmuje już promocja w stylu: pierwsza pożyczka gratis. Generalnie, ExtraPortfel zalicza się do ciekawych firm pożyczkowych. Nie wiem czy wiesz, ale na wskazanej przez Ciebie stronie jest podstrona o tej chwilówce wraz z opisem i opiniami realnych klientów.
"Jednemu się samo leje a drugiemu kapać nie chce"
Odpowiedz
#3
O popularności Extraportfel świadczy fakt, że znajduje ona swoje miejsce w wielu porównywarkach chwilówek. Oprócz na wspomnianej przez Ciebie stronie mieści się także m.in. na http://www.chwilowki-katowice.com.pl. Na uwagę zasługuje to, że pierwsza pożyczka w Extraportfel jest całkowicie gratis i to nie na 30 dni, jak w większości chwilówek, tylko na 45 dni (szkoda, że nie ma tej opcji przy kolejnych pożyczkach). Atutem Extraportfel na pewno jest to, że często urządzają promocje dla swoich stałych klientów, na mocy których obniżane są koszty okołopożyczkowe. Inne zalety Extraportfel to: szybka decyzja w sprawie pożyczki, minimum formalności, szybka wypłata udzielonej pożyczki.
"Dzisiaj wesele i dziś zmówiny często w pół roku bywają chrzciny"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

monety złote katowice

roznoszenie ulotek wrocław