T: System reklamy Test
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frezowanie krzywoliniowe
#1
Czym jest frezowanie krzywoliniowe? Czym się różni od tradycyjnego frezowania? Zna ktoś firmę zajmującą się tego rodzaju frezowaniem?
"Dzisiaj wesele i dziś zmówiny często w pół roku bywają chrzciny"
Odpowiedz
#2
Frezowanie zazwyczaj dotyczy obróbki skrawaniem powierzchni płaskich (wycinanie). Główną cechą frezowania krzywoliniowego jest obróbka skrawaniem na przedmiocie gotowym o (nie)regularnym przestrzennym kształcie. Na ogół frezowanie krzywoliniowe jest jakby dopełnieniem obróbki materiałów. Dzięki tej usłudze możemy otrzymać przedmioty o niepowtarzalnych kształtach. Co do drugiej części pytania – osobiście mogę Ci polecić usługi ELBIG. Więcej na temat ich oferty znajdziesz na ich stronie http://www.elbig.com.pl.
"Jednemu się samo leje a drugiemu kapać nie chce"
Odpowiedz
#3
Od siebie dodam, że ELBIG to solidni fachowcy, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie i umiejętności, jeśli chodzi o obróbkę materiałów, czyli frezowanie krzywoliniowe. Warto jednak dodać, że ELBIG świadczy także wiele innych usług i to również na najwyższym poziomie. Poza frezowaniem zajmują się m.in. prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych (budowlanych, licznikowych), w ich propozycji ofertowej można znaleźć też wylewanie uszczelek. Do każdej powierzonej pracy podchodzą z niebywałym zaangażowaniem. Cieszą się sporym zaufaniem wśród klientów, posiadają szerokie grono stałych i zadowolonych klientów.
"Kto się kocha w pieszczotach próżno sławy szuka"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

monety złote katowice

roznoszenie ulotek wrocław