T: System reklamy Test
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak i gdzie wykonać prototyp nowego produktu ? Macie jakie pomysły ?
#1
Dobry wieczór , mam w pomysł na biznes. Ale muszę koniecznie wykonać prototyp mojego produktu. O którym nie chce jeszcze mówić, bo w moim rozumieniu to będzie bardzo innowacyjny produkt , którego jeszcze nie ma o dziwo na naszym rynku. Czy może macie taką wiedzę, gdzie mogę wykonać prototyp.
Odpowiedz
#2
Jeśli chcesz wykonać tylko jeden model prototypu to może udaj się do firmy zajmującej się drukiem 3d. Takie wyjście będzie chyba najtańsze. Drukowanie 3D inaczej, drukowanie przestrzenne to potoczna nazwa wszystkich procesów przekształcania danych cyfrowych na fizyczne. Jest to metoda wykonania szybkiego prototypu, która pozwala na dokładne, a zarazem szybkie produkowanie trójwymiarowych elementów, które zostaną stworzenie według wszelkich wskazówek klienta czyli twoich. Drukarki 3D, na jakich pracujemy, to maszyny, które posiadają szerokie zastosowanie. Jest to najlepszy i najbardziej nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam stworzenie niesamowitych elementów. Prototypy, jakie tworzymy to nic innego jak przeniesione projekty z ekranu komputera do rzeczywistości.
Odpowiedz
#3
A jak wyglądają ceny takich prototypów wydrukowanych przez drukarki 3d ?
Odpowiedz
#4
Jeżeli chodzi o cenę wydruku jest ona w dużej mierze uzależniona od czasu pracy i od kombinacji danego projektu, a także od ilości wykorzystanego materiału do druku. Zatem nie można w tej chwili podać jakiegoś konkretnego cennika , wszystko zależy od indywidualnych parametrów tego wydrukowanego przedmiotu, od jego elementów, ilości materiałów potrzebnych do druku, czasu potrzebnego na przygotowanie projektu aby druk był jak najwyższej jakości. Ale nie ma się czego bać druk 3d nie jest jakoś astronomicznie drogi , moim zadaniem ceny są dość przystępne w zasadzie to zabawa na każdą kieszeń.
Odpowiedz
#5
Serdecznie ci dziękuje za poświęcony , czas i szczegółowe wyjaśnienia . Ja chyba się zdecyduje na wydrukowanie prototypu mojego pomysłu , jeśli tylko znajdę odpowiednia do tego celu firmę, która sprosta moim nie łatwym nieoczekiwaną. Pozdrawiam i życzę miłego i ciepłego dnia w te mrozy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

monety złote katowice

roznoszenie ulotek wrocław