T: System reklamy Test
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie atrakcje polecacie na mazurskich jeziorach ?
#1
Witam jakie atrakcje polecacie na mazurskich jeziorach?
Odpowiedz
#2
Akurat Mazury to kraina tysiąca jezior, w rzeczywistości liczą ich ponad dwukrotnie więcej. To raj dla fanów żeglarstwa, choć nie tylko woda przyciąga turystów w ten rejon Polski. Mnóstwo atrakcyjnych zabytków kusi do zwiedzania, w tym m.in. Pola Grunwaldzkie, Twierdza Boyen czy zamki krzyżackie. Jest to obszar wyjątkowy zarówno w skali całego kraju, jak i Europy – niezwykle bogaty pod względem przyrodniczym, pełen historycznych zabytków oraz uwielbiany przez miłośników sportów wodnych, wędkarstwa i letników. Wielkie Jeziora Mazurskie słyną z niezliczonych siedlisk rzadkich ptaków. Można obserwować m.in. uważanego za symbol Mazur kormorana, perkoza dwuczubego, łyskę, czaplę oraz łabędzia niemego, najliczniej gniazdującego na jeziorze Łuknajno. Żyje tu również rzadki bocian czarny, kania czarna, orzeł przedni i bielik. Wędrowcy spotykają na swojej drodze wydrę, bobra, żółwia błotnego, łosia oraz wiele gatunków nietoperzy i kolorowych ważek. Szczególną atrakcją na przełomie września i października są rykowiska jeleni. Bogactwo przyrody zachwyci każdego jej miłośnika. Piękno mazurskich jezior sprawi, że każdy kto raz je odwiedzi będzie już zawsze tam powracał. Wiem co mówię, bo już od kilku lat w każde wakacje odwiedzam Mazury .
Odpowiedz
#3
Mnie się marzy kurs na żeglarza jachtowego takie moje marzenie z dzieciństwa. Może uda mi się je w końcu zrealizować na Mazurach. W tym roku właśnie na Mazury wyjedziemy na wakacyjny wypoczynek i to całą naszą paczką. A jak na Mazurach wygląda baza noclegowa?
Odpowiedz
#4
Tak więc baza noclegowa na Mazurach jest bardzo dobrze rozwinięta. Na Mazurach każdy znajdzie jakiś nocleg na miarę swoich możliwości finansowych. Są hotele, hostele, domki do wynajęcia, pokoje do wynajęcia. Jednym słowem wszystko, co tylko dusza zapragnie. Ogólnie w każdej miejscowości nawet tej najmniejszej można spotkać pokoje do wynajęcia. Są to pokoje o przyzwoitym standardzie, z łazienkami i dostępem do kuchni. Tam ludzie bardzo szanują gości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

monety złote katowice

roznoszenie ulotek wrocław