T: System reklamy Test
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgarnia internetowa , zakupu, promocje, gratisy.
#1
Hej, jak powszechnie wiadomo zbliżają się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia ja w tym roku postanowiłam maksymalnie sobie uprościć zakupy świątecznych upominków. Jako, że ja jestem wielką miłośniczką czytania i miłośniczką książek postanowiłam, każdemu członkowi mojej rodziny zakupić jako element składowy prezentu książkę. Tematyka książek była bardzo zróżnicowana podobnie jak upodobania czytelnicze członków mojej rodziny i upodobania czytelnicze moich najbliższych przyjaciół. Zamówiłam książki o tematyce kulinarnej, popularnonaukowej, przyrodniczej, biograficznej . Kiedy przesyłka do mnie dotarła byłam bardzo zaskoczona , bo w ramach świątecznej promocji otrzymałam dodatkową książkę traktującą o tym, czym jest coaching zespołowy. Nie spodziewałam się, że to tak bardzo interesująca książka. A czy Wy już macie świąteczne prezenty ? Czy jesteście już gotowi na święta?
Odpowiedz
#2
Ja jeszcze nie mam prezentów. A mam wiele osób do obdarowania. Ja sama nie jestem jeszcze pewna co chce im podarować . Budżet mam jak co roku bardzo okrojony. Bo jeszcze poza prezentami są inne wydatki na rzeczy i produkty potrzebne do przygotowania świąt. Chodź by nawet i choinka, żywa to wydatek co najmniej kilkudziesięciu złotych. A jeśli chcemy zakupić nieco wyższą choinkę to wydatek liczony nawet w setkach złotych. Do tego dochodzi jeszcze całe jakże bogate świąteczne menu, a w nim: karpie, śledzie, serniki, pierniki, makowce, pierogi, kapusta z grochem i wiele innych potraw , które przygotowywane są z okazji świąt a ich przygotowanie wiąże się ze sporym wydatkiem. Ja jak zwykle jestem jeszcze ze wszystkim jeszcze w lesie, nawet za świąteczne porządki jeszcze się nie zabrałam.
Odpowiedz
#3
Ja też poza prezentami jeszcze o niczym nie myślałam. Na dodatek moje wszystkie ozdoby choinkowe i świąteczne uległy zniszczeniu w skutek pomyłki moja kochana siostra wyrzuciła je do kontenera z innymi kartonami w których znajdowały się śmieci i rzeczy z których tak bym już nigdy nie korzystała .Nie zdążyłam również nawet rozpocząć akcji pod tytułem świąteczne porządki. Ale mam nadzieję, że jakoś zdołam uporać się z porządkami, prezentami, potrawami i innymi sprawami jeszcze przed świętami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

monety złote katowice

roznoszenie ulotek wrocław