T:
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na biznes dla człowieka po studiach . Czekam na wasze sugestie.
#1
Witajcie, w tym roku skończyłam studia i nadal nie znalazłam pracy. Nad czym bardzo boleje , bo skończyłam dwa kierunki, po to aby po skończeniu studiów móc bez problemu znaleźć pracę. Niestety tak się nie stało, szukałam intensywnie a nawet bardzo intensywnie, ale bez skutku. Nie chcę pracować na kasie w wielkich koncernach sklepów. Postanowiłam otworzyć swój własny biznes. Chciałabym wytwarzać coś od samego początku do końca, następnie zajmować się dystrybucja i sprzedażą. Tylko brak mi pomysłu na profil działalności. Planuję udać się po wsparcie na otwarcie działalności gospodarczej z funduszów unijnych.
Odpowiedz
#2
A w jakim biznesie czujesz się najlepiej? Moim zdaniem to ważne żeby dobrze czuć się w danej branży, jeśli chce się wiązać z tym przyszłość.
Odpowiedz
#3
Trudne pytanie , ja chyba najlepiej i najpewniej czuje się w branży odzieżowej. Tak jak przystało na rasową kobietę Uśmiech Tak ogólnie interesuje mnie jakaś działalność związana z odzieżą i bielizną. To coś w czym będę czuła się dobrze .
Odpowiedz
#4
W takim razie ja proponuję rozpoczęcie działalności w branży odzieżowej. Ja bym zajęła się produkcją i dystrybucją bielizny. A właściwie skarpet i rajstop. Skarpety dziecięce, skarpety damskie i skarpety męskie zawsze będą potrzebne. Nasz polski producent skarpet , zawsze będzie lepiej widziany przez naszego rodzimego klienta niż producenci z Chin, produkujący bieliznę wątpliwej jakości. Z zapachem, którego nie sposób wytępić. Obecnie jest prawdziwa moda na kupowanie naszych polskich rodzimych produktów , bo po pierwsze są lepszej jakości, po drugie nie mają specyficznego zapachu i po trzecie jednak wspieramy nasz polski biznes i pieniądze zostają w naszym kraju. Ale decyzja należy tylko do ciebie.
Odpowiedz
#5
Dokładnie o coś takiego mi chodziło, moja mama z zawodu jest krawcową więc maj jakies pojęcie o dziewiarstwie. Maszyny będę mogła częściowo sfinansować ze środków unijnych , mam też pewien własny kapitał, który dostałam w prezencie id rodziców. Mam nadzieję, że mi się uda i z biegiem czasu odniosę sukces.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

monety złote katowice

roznoszenie ulotek wrocław